Strona główna » Suplementy Diety » Diabetosan Caps

Naturalne Składniki

liść morwy białej

LIŚĆ MORWY BIAŁEJ

Wspomaga prawidłowy
metabolizm cukrów

liść gurmaru

LIŚĆ GURMARU

Wspomaga prawidłowy
metabolizm cukrów

Chrom

CHROM

Wpływa na
aktywność insuliny

opis dolegliwościDiabetosan capsopis dolegliwościDiabetosan caps
Opis dolegliwości

Ma pozytywny wpływ na utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi oraz wpływa na aktywność insuliny.

W czasach wysoko przetworzonej żywności, cukier możemy znaleźć w coraz większej ilości produktów spożywczych, m.in. w sosach, płatkach, serkach. Nasz organizm zmuszony jest elastycznie reagować na tego typu zmiany. Często nie zdajemy sobie sprawy, jak ważny jest sprawnie funkcjonujący metabolizm węglowodanów. Na szczęście istnieją surowce roślinne naturalnie wspomagające ten istotny proces. Należą do nich nieco egzotyczne rośliny pochodzące z Azji: morwa biała i gurmar.

forma

FORMA

kapsułki

Podanie

PODANIE

doustnie 1 kapsułka
2 razy dziennie

wielkość

WIELKOŚĆ

60 kapsułek

Zastosowanie

Produkt dla osób, które mają problem z utrzymaniem prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Odpowiednio dobrany skład produktu wspomaga metabolizm glukozy i utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi(gurmar, liść morwy białej) oraz wpływa na aktywność insuliny (chrom).

Ekstrakt z liści morwy białej – wspomaga prawidłowe funkcjonowanie gospodarki węglowodanowej organizmu. Poprzez spowolnienie działania enzymów biorących udział w trawieniu węglowodanów wpływa korzystnie na utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi.

Ekstrakt z liści gurmaru – wspomaga prawidłowy metabolizm glukozy, dzięki czemu pomaga utrzymać właściwy poziom cukru we krwi. Korzystnie wpływa na ograniczenie apetytu na słodycze, polecany jest wspomagająco w odchudzaniu.

Chrom – pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi poprzez wpływ na właściwą aktywność insuliny. Insulina jest hormonem biorącym udział m.in. w metabolizmie białek, węglowodanów i tłuszczów. Reguluje prawidłowe wykorzystanie glukozy przez organizm.

Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania występuje w przypadku spożycia 2 kapsułek dziennie.

Składniki

Ekstrakt z liści gurmaru; celuloza; żelatyna; ekstrakt z morwy białej; substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych; barwnik: tlenki i wodorotlenki żelaza; chrom (chlorek chromu).

Zalecane dzienne spożycie

1 kapsułka 2 razy dziennie. Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania występuje w przypadku spożycia 2 kapsułek dziennie.

Dodatkowe informacje

U osób stosujących terapię insulinową lub doustne leki hipoglikemizujące stosować po konsultacji z lekarzem.
Nie stosować u osób uczulonych na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Warunki przechowywania

Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze poniżej 25℃.

Podmiot odpowiedzialny
za informację o produkcie

Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.
ul. Pelplińska 19, 83-200 Starogard Gdański

SPRAWDŹ TEŻ INNE

Suplementy Diety

Diabetosan fix Diabetosan fix SUPLEMENT DIETY

Diabetosan Fix

Wspomaga prawidłowy metabolizm cukrów

Sprawdź
Senosan fix Senosan fix SUPLEMENT DIETY

Senosan Fix

W trudnościach z zasypianiem

Sprawdź